indeks

 

ATTENTION: All bookings should be made by e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

40 euro double room (one person 20 euro) without breakfast
40 euro triple room (one person about 14 euro) without breakfast

Any questions - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Flaga Polski 1    

 

Rekomendujemy hotel o wysokim standrcie "De Silva" w Piasecznie, który jako partner imprezy ptzygotował barzo atrakcyjne ceny dla uczestników turnieju. Prosimy o wcześniejszą rezerwację ponieważ ilość miejsc jest OGRANICZONA. Chodziaż z hotelu na zawody jest około 30 km i trzeba mieć własny środek lokomocji to NAPRAWDĘ WARTO :)

UWAGA: wszystkie rezerwacje proszę dokonywać drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

150 zł pokój dwuosobowy (jedna osoba 75 zł) bez śniadania

150 zł pokój trzyosobowy (jedna osoba 50 zł) bez śniadania

 

Kontakt w sparwie śniadań i wszystkie sprawy związane z hotelem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

desilva2

wszystkie prawa zastrzezone
created by SERVPARK 2014